Hotel

Hotel Chateau St. Havel **** – wellness hotel

Kompletně rekonstruovaný novogotický zámek na vlastních rozsáhlých pozemcích, uprostřed stylového anglického parku s několika idylickými rybníky, nabízí nadstandardní ubytování v klidném prostředí a s vynikající dopravní dostupností do historického i obchodního centra Prahy.
Zámecký hotel Chateau St. Havel disponuje celkem 28 luxusně vybavenými pokoji s klimatizací a vlastní koupelnou s vanou nebo sprchou. Standardní součástí výbavy každého z hotelových pokojů je plně zásobený minibar, televize s příjmem satelitních programů a samozřejmě také rychlé a spolehlivé připojení na internet prostřednictvím technologie Wi-Fi. Rozsáhlou nabídku hotelových služeb zpestřují exkluzivní hotelové balíčky, mezi které patří např. stále oblíbenější Víkend pro dva či Romantický víkend a Romantické pobyty pro zamilované.

Svatební obřad na zámku v historické kapli
V jedinečné atmosféře historické zámecké kaple pocházející až z 13. století pro Vás zajistíme nezapomenutelný svatební obřad na zámku Chateau St. Havel. V průběhu jarních a letních měsíců lze uspořádat celý svatební obřad včetně svatební hostiny v zahradním zámeckém atriu. Svatební koordinátor Vám v případě Vašich požadavků velice rád poradí při organizaci Vaší svatební hostiny. Pro tu je Vám k dispozici útulná zámecká restaurace se stylovou zahradní terasou a výbornou tradiční českou i moderní světovou kuchyní, kterou má pod taktovkou známý kulinářský mistr Ondřej Slanina – protagonista oblíbeného televizního pořadu Kluci v akci.

Zámecká restaurace Lobby & Garden
Zámecká restaurace nabízí posezení v krásném prostředí našeho zámeckého hotelu a na přilehlých zámeckých terasách. Zámecká restaurace Lobby & Garden je Vám k dispozici denně včetně víkendů, a to v době od 7.00 do 24.00.

Romantická restaurace – Zámecká kaple
Tato zámecká restaurace se rozkládá v prostorách hlavního zámeckého sálu, v historické kapli sv. Havla a na horních terasách zámku Chateau St. Havel. Tato vskutku romantická restaurace je určena primárně pro Vaše soukromé či firemní akce.

Konference – konferenční prostory
Hotel Chateau St. Havel nabízí kromě nadstandardního ubytování na zámku a celé řady hotelových služeb rovněž stylové a moderně vybavené konferenční prostory. K dispozici jsou pro tyto účely dva velké konferenční sály, které jsou vhodné například pro pořádání firemních školení, výukových seminářů či nejrůznějších kurzů. Stejně tak lze tyto netradiční konferenční prostory v novogotickém stylu využít pro obchodní prezentace nebo tiskové konference, ale i pro méně formální příležitosti, jakými jsou kupříkladu teambuildingové aktivity, eventy, firemní večírky, slavnostní večeře, rauty, bankety, promoce či svatby a svatební hostiny.

Golf
Rozsáhlou nabídku hotelových služeb zpestřuje vlastní golfový areál s jedinečným aqua drivingem na vodní hladinu zámeckého rybníka a s tím související možností výuky golfu pod vedením profesionálních golfových trenérů a v letošním roce otevřená dětská golfová akademie, kterou vede Zuzana Mašínová. Náš golfový klub se zapojil také do projektu Hraj golf, změň život.
Web:
http://www.chateauhotel.cz
http://www.chateaugolf.cz
Adresa:
Před nádražím 1/6
140 00 Praha - Krč
Hlavní město Praha
Telefon:
+420 241 445 717
Fax:
+420 241 445 721
E-mail:

Pobočky:

Restaurace Zahradní restaurace Klamovka − Praha 5 - Košíře, Klamovka 2051

Reference:

http://www.chateauhotel.cz/reference-teambuilding-feremni-akce/

Fakturační údaje:

PRAGUE HOTELS, s.r.o.

Vodičkova 704/36
110 00 Praha

IČO: 25796500
DIČ: CZ25796500
Plátce DPH: Ano

ARES  RŽP  Obchodní rejstřík

Obory činnosti: