Prodejna

Jan Melichar - BATERIE

Specializovaná prodejna akumulátorů, baterií, nabíječek a napájecích zdrojů. Prodáváme UPS záložní zdroje pro kotel a oběhová čerpadla, baterie pro notebooky, mobilní telefony, solární techniku, aku vrtačky, šroubováky a jiné akumulátorové nářadí, také auto-moto startovací baterie, akumulátory do sekaček, zahradní techniky, motorových člunů i golfových vozíků a elektrokol.
Dále baterie do naslouchadel, hodinkové, lithiové a speciální baterie do ovladačů, alarmů a pagerů. Na zakázku dodáme nebo vyrobíme libovolnou bateriovou sestavu. V nabídce máme akumulátory a baterie výrobců Varta, Renata, Sanyo, Panasonic, Maxell, Energizer, Rayovac, GP, Yuasa, Alarmguard, FGforte atd.

Zahrnuje také úsporné LED světelné zdroje, všechny typy a modely žárovek, zářivek, halogenních žárovek a moderních LED žárovek a pásků. Výhodou LED zdrojů je nízká spotřeba, okamžitý plný svit, nezávislost na teplotě okolí. Na zakázku zajistíme libovolný nestandardní světelný zdroj. LED pásky prodáváme jako metráž, podle přání zákazníka i s příslušenstvím – lišty, napaječe, dálkové ovládání.
Web:
http://www.janmelichar.cz
Adresa:
Pod strašnickou vinicí 158/3a (jednosměrná ulice s vjezdem z ulice Na Palouku)
100 00 Praha 10 - Strašnice
Hlavní město Praha
Telefon:
+420 222 767 640
E-mail:

Pobočky:

Servis Jan Melichar - BATERIE − Praha 10 - Strašnice, Pod strašnickou vinicí 158/3a (jednosměrná ulice s vjezdem z ulice Na Palouku)
E-shop HIMALAJ.CZ − Praha 10 - Strašnice, Pod strašnickou vinicí 158/3a (jednosměrná ulice s vjezdem z ulice Na Palouku)
Velkoobchod Jan Melichar - BATERIE − Praha 10 - Strašnice, Pod strašnickou vinicí 158/3a (jednosměrná ulice s vjezdem z ulice Na Palouku)

Fakturační údaje:

Jan MELICHAR

Pod strašnickou vinicí 158/3a
100 00 Praha

IČO: 13152327
DIČ: CZ6305240183

Rok založení: 1990

ARES  RŽP  Obchodní rejstřík

Obory činnosti: