Centrála

INTERMARKET, s.r.o.

Dovoz, prodej a půjčovna stavebních strojů
 • Pomáháme při zavádění nových technologií a výběru nejvhodnějších strojů pro ně. Poskytujeme odborné konzultace a zabezpečujeme vyškolení projektantů, techniků a obsluh strojů. Poskytujeme kompletní záruční i pozáruční servis a i přímo u výrobce zprostředkujeme zaškolení vašich techniků pro údržbu a opravy.
 • Dodáváme osvědčené stroje a zařízení pro technologie speciálního zakládání přímo od předních světových výrobců, které zastupujeme: SOILMEC, ICE (DIESEKO GROUP), IHC HYDROHAMMER, MECBO, DAWSON (DCP), TAETS, TURBOSOL, vrtné a sevisní soupravy pro hlubinné vrtání DRILLMEC.
 • Našim zákazníkům pomáháme i s financováním techniky, technologických celků, i při nákupu vrtných nástrojů a s generálními opravami. Umíme svým zákazníkům najít, zprostředkovat nebo přímo dodat i použité stroje, jeřáby a další techniku. Stejně jako vykoupit tu jejich.

Půjčovna stavebních strojů
 • Půjčujeme stroje (i s obsluhou) z našeho parku: zejména vrtné soupravy SOILMEC, beranidla ICE, BSP, DAWSON, čerpadla betonů a kalů, ale i další techniku a zařízení podle přání a dohodnutých podmínek.

Servis stavebních strojů
 • Nabízíme svým zákazníkům podporu, kvalitní služeby a péči o stroje a zařízení včetně dodávek náhradních dílů. Disponujeme dostatečným počtem polních mechaniků, kteří jsou po všech stránkách vyškoleni a vybaveni kvalitním nářadím a diagnostickými přístroji. -Vybavení servisních aut polních mechaniků umožňuje provádět i velmi složité opravy přímo v terénu po celém území České republiky i Slovenské republiky a po dohodě i jinde v EU, nebo i mimo ni.
 • Servisní služby a dodávky náhradních dílů zajišťujeme po celou dobu životnosti našim prostřednictvím dodaných strojů v požadovaném rozsahu, místě a čase.
 • Po celý rok zajišťujeme mobilní servis 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 52 týdnů v roce.
 • Nabízíme nejen servis, ale i uzavření servisní smlouvy, která nás zavazuje k péči o vaše stroje. Zajistíme vám i speciální opravy vaší dovezené techniky přímo u výrobců v zahraničí.

Automatické parkovací systémy TREVIPARK
 • Jsme výhradním dodavatelem automatických parkovacích systémů TREVIPARK pro Českou a Slovenskou republiku.
 • Automatický parkovací systém TREVIPARK využívá nejmodernější technologie podzemního a nadzemního parkování. Parkovací dům s robotickou manipulací je řešením problematiky dopravy v klidu 21. století. Vyznačuje se rychlostí výstavby při minimálním dopadu na okolí, krátkým obslužným časem, zabírá minimální prostor, je bezpečný, nehlučný, nenáročný na obsluhu i údržbu a má velmi nízkou spotřebu energie.
 • Až 108 parkovacích míst v jednom silu se nachází v „neviditelném“ parkovišti, které je nenápadně začleněné na ulici, náměstí, sídlišti, ve dvoře, pod budovou i v historickém centru. Velkou předností APS TREVIPARK je možnost zřízení moderního ekologického parkování ve velmi stísněném prostoru, v historických částech měst i ve dvorech vnitrobloků či pod stávající budovou, a to bez vlivu na stávající konstrukce i základy.
 • TREVIPARK je spolehlivým, ekologickým a bezpečným parkovacím systémem.
Web:
http://www.interservis.cz
http://www.intermarket.eu
Adresa:
K Třebonickům 1074 (areál firmy STAPO Praha)
155 11 Praha 5 - Řeporyje
Hlavní město Praha
Mobil:
+420 737 283 363, +420 737 283 373
E-mail:

Kontaktní osoby:

Jan Pícha

obchodní ředitel

Mobil:
+420 737 283 371
E-mail:

Marek Vacula

vedoucí servisu

Mobil:
+420 737 283 363
E-mail:

Blanka Fialová

parkovací systémy TREVIPARK

Mobil:
+420 737 283 372
E-mail:

Lukáš Hrníčko

servis a prodej náhradních dílů

Mobil:
+420 737 283 368
E-mail:

Fakturační údaje:

INTERMARKET s.r.o.

K Třebonicům 1074
155 00 Praha

IČO: 48114511
DIČ: CZ48114511

ARES  RŽP  Obchodní rejstřík

Obory činnosti: