E-shop

HIMALAJ.CZ

Prodej spotřebního průmyslového zboží. Prodáváme auto-moto baterie, akumulátory do vrtaček i jiného ručního nářadí, mobilů a zdrojů UPS. Baterie do sluchadel i fotopřístrojů.
Dále kuchyňské i domácí spotřebiče a potřeby, sortiment černé a bílé elektro. Fotopříslušenství, brašny a obaly na notebooky, tablety i mobily, školní a sportovní batohy a tašky. Prodáváme zejména doplňky a příslušenství pro každodenní činnosti celé rodiny.
Našimi dodavateli jsou prestižní výrobci jako Energizer, Varta, Yuasa, Hama, Concept, Surefire, Braun, Celestron, Rayovac, Marshall, Bosch, de Longi a celá řada dalších.
Web:
http://www.himalaj.cz
Adresa:
Pod strašnickou vinicí 158/3a (jednosměrná ulice s vjezdem z ulice Na Palouku)
100 00 Praha 10 - Strašnice
Hlavní město Praha
Telefon:
+420 222 767 641
E-mail:

Pobočky:

Prodejna Jan Melichar - BATERIE − Praha 10 - Strašnice, Pod strašnickou vinicí 158/3a (jednosměrná ulice s vjezdem z ulice Na Palouku)
Velkoobchod Jan Melichar - BATERIE − Praha 10 - Strašnice, Pod strašnickou vinicí 158/3a (jednosměrná ulice s vjezdem z ulice Na Palouku)
Servis Jan Melichar - BATERIE − Praha 10 - Strašnice, Pod strašnickou vinicí 158/3a (jednosměrná ulice s vjezdem z ulice Na Palouku)

Obory činnosti: