Centrála

Dětské centrum Pštrossova

Provoz školky pro děti od 3 do 6 let. Výuka probíhá v ČJ, AJ a RJ. Kromě denní a půldenní docházky nabízíme také večerní a víkendové hlídání, zájmové kroužky. Poskytujeme možnost integrace dětí s poruchou autistického spektra a s poruchami emocí a chování. Kapacita je 54 dětí ve třech třídách. Kapacita jedné třídy je maximálně 18 dětí.

Nově mateřské centrum pro maminky tatínky babičky dědečky, s dětmi jakéhokoliv věku. Zatímco vy si vychutnáváte vychutnáte kávu, tak my se Vám postaráme o děti nebo si můžete hrát s nimi. Samozřejmostí je možnost účasti na kroužcích dětského centra. Kromě klasické denní docházky nabízíme půldenní docházku nebo pouze některé dny v týdnu po individuální domluvě také večerní a víkendové hlídání. Program dne probíhá v češtině, ruštině a angličtině, takže rádi nabídneme zázemí také dětem, pro které není čeština rodným jazykem. Program naší školky je velmi pestrý a je přizpůsoben individuálně podle požadavků dětí – český jazyk, ruský jazyk.
Canisterapie – Canisterapií se rozumí léčebný kontakt psa a člověka. Školený terapeut bude s dětmi rozvíjet jejich sociální dovednosti.
Web:
http://www.dcpstrossova.cz
Adresa:
Pštrossova 1508/35
110 00 Praha 1 - Nové Město
Hlavní město Praha
Mobil:
+420 608 260 705
E-mail:

Fakturační údaje:

D.C. Pštrossova a.s.

Dlouhá 735/25
110 00 Praha

IČO: 01794001

ARES  RŽP  Obchodní rejstřík

Obory činnosti: