Ozvučení a osvětlení

AAUDIO

Nabízíme profesionální ozvučení akcí včetně osvětlení, projekce či pódií.

Společenské události:
  • Vlastníme kompletní techniku potřebnou pro zajištění Vaší firemní akce. Máme zkušenosti s jednoduchými rauty a prezentacemi, ale umíme zorganizovat i hladký průběh konference, vernisáže či veletrhu a nebojíme se ani velkých plesů zajišťovaných v odpovídajícím společenském oděvu. Náš servis je spolehlivý a šitý na míru Vašim potřebám i rozpočtu.

Hudebníci a divadlo:
  • Ozvučení hudebních a kulturních akcí děláme dlouho a rádi. Zajistíme pro Vás na klíč nazvučení jazzového koncertu se všemi jemnými odstíny, ale umíme i pořádně rozjet rockový koncert či taneční party. Neomezujeme se ale jenom na samostatné koncerty – máme dlouholetou zkušenost s nazvučením celých festivalů o několika scénách.
  • Kultura pro nás neznamená jenom hudbu. Podporujeme divadla a spolupracujeme i s řadou jiných umělců, pro které je důležitá nejen cena, ale hlavně osobní přístup a kvalita. Pořízení několikastopého záznamu z Vaší akce samozřejmě není žádný problém.

Technika, instalace:
  • Poslední dílek z mozaiky našich služeb je prodej, instalace a konzultace všeho, co se týká zvuku – od mikrofonu po kompletní vybavení. Rekonstruujete divadlo nebo klub? Otevíráte si restauraci s živou hudbou nebo zakládáte nahrávací studio? To vše pro Vás můžeme navrhnout a dodat na klíč, nebo Vám jen poradit, jak správně na to – záleží jen a jen na Vás, Vašem rozpočtu a Vašich snech.
Web:
http://www.aaudio.cz
Adresa:
Pod lipkami 1432/46
150 00 Praha 5 - Smíchov
Hlavní město Praha
Telefon:
+420 257 215 588
Mobil:
+420 602 385 963
E-mail:

Pobočky:

E-shop Jiří Vacek - J.V.A. − Praha 5 - Smíchov, Pod lipkami 1432/46

Fakturační údaje:

Jiří VACEK

Pod lipkami 1432/46
150 00 Praha

IČO: 10190511
DIČ: CZ6202131804

ARES  RŽP  Obchodní rejstřík

Obory činnosti: