Jezdecký oddíl, airsoftový oddíl, cyklistický oddí

KLUB SINDIBÁD

Klubu Sindibád - dobrovolného zájmové sdružení. Oddíly vznikly na počátku roku 2004 a sdružují děti i teenagery. Jeho členové mají, jak je patrno již z názvu oddílů, společnou zálibu v jízdě na koni, ve hře airsoft, v cyklistice a počítačích. Členství v oddílu je dobrovolné, neplynou z něho žádné povinnosti a není nijak zpoplatněno. Členové oddílu mají naopak členskou slevu ve výši 10% na vybrané letní tuzemské tábory. s koňmi a na další vybrané tuzemské tábory.

Činnost jezdeckého oddílu spočívá v pravidelném ježdění na koních. Členové klubu se schází v dopředu stanovených víkendech a společně odjíždějí minibusem do místa, kde jsou ustájeni koně.
Činnost airsoftového oddílu spočívá v pravidelném hraní airsoftových her a misí. Členové klubu se schází v dopředu stanovených víkendech a společně odjíždějí minibusem do horské přírody, která je pro airsoft ideálním prostředím.
Činnost cyklistického oddílu spočívá v pravidelném ježdění na kole. Členové klubu se schází v dopředu stanovených víkendech a společně odjíždějí minibusem na sindibádské tábořiště v Jizerských horách, které je ideální základnou pro cyklistiku (např. 40 km dlouhý Jizerský singltrek).
Činnost počítačového oddílu spočívá v pravidelném hraní počítačových her. Členové klubu se schází v dopředu stanovených víkendech a společně odjíždějí minibusem na sindibádské tábořiště v Jizerských horách.

Termíny těchto víkendů jsou naplánovány rok dopředu. Pokud to v daném měsíci lze, tak je víkend vybrán tak, aby se k němu daly připojit i další dny volna (např. podzimní prázdniny, pololetní prázdniny, státní svátky).
Web:
http://www.sindibad.cz/detske_tabory.htm
Adresa:
Drahobejlova 1692/59
190 00 Praha 9 - Libeň
Hlavní město Praha
Mobil:
+420 603 504 191
E-mail:

Pobočky:

Ranč U Vrby CESTOVNÍ KANCELÁŘ SINDIBÁD – dětské tábory v ČR − Hejnice, SINDIBÁD - DĚTSKÝ TÁBOR - Poste Restante
Pobočka CESTOVNÍ KANCELÁŘ SINDIBÁD – dětské tábory v ČR i zahraničí − Praha 4 - Lhotka, Vzdušná 997/6
Centrála CESTOVNÍ KANCELÁŘ SINDIBÁD – dětské tábory v ČR i zahraničí − Praha 9 - Libeň, Drahobejlova 1692/59

Kontaktní osoby:

Ing. Vladimír Šašek

E-mail:

Obory činnosti:

Opište kód